Sudački tim s otoka Krka i nova 118 zvanja u karateu

Sudački tim s otoka Krka i nova 118 zvanja u karateu

Stvoren sudački tim 

Ovog vikenda održan je sudački seminar za karate suce u Rijeci kojemu su pristupili šest članova karate kluba Krk Croatia.

Iako njima nimalo stranim pravilima naši karatisti su ove subote osvježili i upotpunili znanje o pravilima karatea u disciplinama KUMITE i KATA kroz predavanja pod stručnim vodstvom sudačke komisije PGŽ i potvrdili znano pisanim ispitom. Poslije teorije sljedila je praksa kretanja sudaca po borilištu, načinu reakcija, izvođenja gesti , aktivnog suđenja borbi i kata, dok je ispit iz prakse slijedio drugi dan.

Ispit prakse održan je na 2. kolu županijske lige gdje su naši novi sudci bili ocjenjivani od strane voditelja borilišta i predsjednika sudačke komisije PGŽ kroz mnoštvo borbi.

S uspješno odrađenim svojim prvim suđenjem Zara Burnić, Niko Depikolzvane, Nadia Ibrahimović, Matija Božić, Amil Majetić i Mia Maria Rudman položili su za sudačko zvanje Junior Judge te od sada osim što su natjecatelji i asistenti u klubu mogu i suditi na natjecanjima.

Ulaganjem u mlade klub nastavlja rasti te se veselimo uspjesima naših novih sudaca.


FOTOGALERIJA



Nova zvanja u karateu – njih 118!

 

Nakon dugotrajne pripreme karatisti cijelog otoka pristupili su ispitu za viša zvanja u karateu i polagali za nove pojaseve.

U Malinskoj, Omišlju, Puntu, Krk i Vrhu naši članovi se već više od mjesec dana marljivo pripremaju za polaganje vježbajući karate stavove, tehnike, pravilno izvođenje kata i podižući fizičke sposobnosti. Sve to je pokazano pred publikom obitelji, prijatelja i naravno ispitne komisije koja se sastojala od Samuela Roksandića (4. Dan), Viktor Čubrić (2. Dan), Matteo Mrakovčić Wernoth (1. Dan), Stella Polonijo (1. Dan) i za vrtićke skupine Elisabetta Stanić (7. Kyu).

Polaganja su se izvela na tri lokacije. Dvorana osnovne škole Malinska-Dubašnica za članove koji treniraju na lokacijama Omišalj i Malinska, dvorana osnovne škole Krk za članove koji treniraju u Krku i Puntu te naši natjecatelji koji su ispit odradili u dvorani područne škole Vrh.

Preko sto članova je pristupilo polaganju a uspješno su podijeljena čak 118 novih zvanja tj. novih pojaseva. Osim toga važno je spomenuti da je petero starijih članova položilo zvanje 1. Kyu (Smeđe-Crni pojas) te postalo kandidatima za polaganje majstorskog zvanja crnog pojasa 1. Dan.

 

Uspješno su položili:

 

 

Zvanje 9. Kyu (Bijelo-žuti)

Noa Mršić

Izabel Bjelobab

Luka Pavec

Venio Maraž

Chris Marković

Ivan Hren

Oliver Bistričić

Toni Loborec

Vito Bertetić

Filip Šimanić

Ivano Matanić

Noah Berisha

Lara Grublješić

Eva Berisha

 

Zvanje 8. Kyu (Žuti)

Loren Morožin Kršanac

Petar Hrengek

Mare Mrakovčić

Korina Žic

Gabriel Begović

Mark Karabaić

Dani Softić

Ajda Hadžić

David Grublješić

Sara Grublješić

Nalea Mrakovčić

Gabrijel Gavrić

Veronica Morić

Ana Grublješić

 

Zvanje žuti pojas sa narančastom linijom

Fran Gržetić

Dorijan Porobić

Fiona Vidović

Ivan Cvelić

Zara Hadžić

Marie Mrakovčić Wernoth

Dominik Šišul

 

Zvanje 7. Kyu (Narančasti)

Klara Strčić

Lana Bajčić Kliba

Ana Lukanović

Luna Žic

Annabel Marie Zaldana

Nikola Mrak

Mia Kovačević

Sara Softić

Tara Braut

Frida Mršić

Val Muminović

Mak Kapidžić

Ana Bulić

Sarah Rukavina Stanić

Vid Budinski

Neva Morožin

 

Zvanje 6. Kyu (Crveni)

Marijo Sindičić

Lara Krešić

Saša Jarnečić

Filip Jurešić

David Depikolozvane

Sandro Butković

Fran Loborec

Marin Braut

Noel Sabljak

Mia Žic

Leon Žic

Fran Vidović

Tina Bajčić

Marie Carbone

Rene Jakovčić

Mila Peršić

Eni Pranjić

Luna Kapidžić

Maris Sparožić

Katarina Mrakovčić

Mara Pajčin

Angela Begović

Eman Majetić

Luka Šimanić

 

Zvanje 5. Kyu (Zeleni)

Leona Oedinger

Elena Jurković

Toma Lukanović

Tia Atajić

Tia Volarić

Daria Bistričić

Leona Žužić

Josip Linardić

Nikol Bogović

Monika Prendivoj

Paola Novak

Mihael Faležić

Mak Muminović

Matej Mrakovčić

Lucija Bagara

Doria Maraž

Leon Burnić

Haris Ibrahimović

Vanessa Kukrika

Lorenzo Aaron Zaldana

Lana Crnčić

David Rimbaldo

Marija Babić

David Bažinski

 

Zvanje 4. Kyu (Plavi)

Zora Lena Čeperić

Laura Rist

Nika Bajčić

Leticia Turčić

Eldin Huskić

Emin Huskić

Ena Džebo

Adrian Badurina

Karmen Šajatović

 

Zvanje 3. Kyu (Ljubičasti)

Marin Brusić

Nadia Ibrahimović

Luca Mrakovčić Wernoth

 

Zvanje 2. Kyu (Smeđi)

Zara Burnić

Mia Maria Rudman

 

Zvanje 1. Kyu (Smeđe-Crni)

Amar Šahinović

Niko Depikolzvane

Amil Majetić

Matija Božić

Ira Šekuljica

 


FOTOGALERIJA


 

Share

Written by:

PRISTUPAČNOST SADRŽAJA AKTIVNA