Učenici naše škole sudjeluju u realizaciji Adventa u Malinskoj

Učenici naše škole sudjeluju u realizaciji Adventa u Malinskoj

Naši učenici ove godine vrlo aktivno sudjeluju u događanjima na Adventu u Malinskoj. Na paljenju  prve adventske svijeće, 3. prosinca, nastupili su mali zbor i dramska skupina nižih razreda. U subotu, 9. prosinca, svojim su razigranim plesnim točkama nastupili plesna grupa i učenici 3.b razreda.

Sljedećeg dana, u nedjelju, 10. prosinca, učenici nižih razreda odazvali su se na pričanje bajki s Margaretom Perišić, a učenici od 4. do 8. razreda u lijepom su broju sudjelovali u kvizu znanja s Moranom Zibar, poznatom lovkinjom iz televizijskog kviza Potjera.

Kroz program svih ovih događaja vodile su nas učenice 5.b razreda, a Školska zadruga Dub imala je svoju prodajnu izložbu. Veselimo se i ostalim događajima koji slijede do kraja Adventa!

Mihaela Košić

FOTOGALERIJA

Share

Written by:

PRISTUPAČNOST SADRŽAJA AKTIVNA