Paola Ivana Medved učenica 8b razreda OŠ Malinska -Dubašnica osvojila zlato na tehničkom prvenstvu Hrvatske u Tradicionalnom ITF Taekwon Do-u (kategorija starije kadetkinje (žuti pojas)).

Dana 4. prosinca 2022. u Rijeci održano Tehničko prvenstvo Hrvatske u Tradicionalnom ITF taekwon-Dou u organizaciji hrvatskog Tradicionalnog ITF taekwon-Do Saveza. Natjecalo se više od stotinu natjecatelja iz 11 hrvatskih klubova. Discipline su bile zanimljive i tehnički zahtjevne. Uključivale su agilnost, brzinu, brzinu reakcije, fleksibilnost i poznavanje ITF taekwon-Do tehnike.

Sve se to moglo vidjeti kroz test bočnog udarca na pokretnu metu, test visine udarca, test bučnog udarca, skretanje u stranu na svjetlosni podražaj, test udarca čelom šake, test visine udarca nogom u skoku te obavezne ITF taekwon-Do sastave.

Natjecanje se odvijalo u principu višeboja gdje su natjecatelji skupljali bodove u svim testovima što je na kraju činilo ukupan rezultat. Dečki i cure iz kluba “Rijeka” osvojili su ekipno prvo mjesto sa šest zlatnih medalja.