Zahvala svima koji su omogućili i uveličali snimanje emisije Lijepom Našom

Zahvala svima koji su omogućili i uveličali snimanje emisije Lijepom Našom

Poštovani sudionici snimanja emisije “Lijepom našom” u Bogovićima!

Nakon samog snimanja 25. siječnja na Pavlovu i emitiranja dviju emisija proteklih vikenda možemo reći da je ova lipa štorija nakon 15 dana finila 🙂 Sad još osjećam da moram reć HVALA svim dionicima ovog HTV-ovog spektakla na našem otoku. Moram spomenuti da samo sloga i rad svih zajedno može ovaj događaj napraviti ovako lijepim kakav je ispao ,a toga je bilo napretek na što sam iznimno ponosan! Počevši od svih 6 otočkih općina i grada Krka, pa do onih primijećenih i mnoštva neprimijećenih običnih ljudi koji su puno radili da bi emisije ispale ovako dobre stoga koristim priliku da ih spomenem. Dakle hvala svim djelatnicima KD Dubašnica, od direktora, spremačica i djelatnika kojima su ruku pomoći dali još Vecla i KD iz Dobrinja, nezamjenjivi direktor TZ-a Općine Malinska – Dubašnica Nediljko Vučetić, naša KUU Dubašnica i Kolejani (posebice Kralj i Kraljica ) koji su uz nastup imali i zadaću osmisliti i kantunić kamo su naše prekrasne divojke u narodnim nošnjama misile šurlice, pekle frite, točile vino. Maškarane udruge Babani iz Omišlja i Kataroška z Dobrinja koji su osigurali zabavu i na marginama kad ne bi tancali na bini …. Iz naše Općine p&b hortikulturi i cvjetarni Ivona na uređenju bine te g. Skomeršić Željku iz Krka kroz čije vrijedne makete trabakula i bracere je kamera mnogoputa prošla prilikom snimanja plesača i pjevača koji su se izredali na bini. Također svim otočkim KUD-ovima, klapama, kantadurima i pjevačima, te estradnim zvijezdama koji su izdaleka došli da bi nastupili u našoj školskoj sportskoj dvorani u Bogovićima. Tu su naravno i ravnateljica OŠ Malinska  – Dubašnica, djelatnici škole kao i službenici općine koji su dali logističku potporu u svakom pogledu, a na kraju i Trgovini Krk i hotelu Malin koji su stvarno popularnim cijenama i kvalitetnom hranom i pićem izašli ususret nakon snimanja emisije. Hvala HRT-u što su nas se sjetili nakon 2012g i Ivica Brusić Brujo koji je to sve popratio okom fotografskog aparata. Do trećeg susreta DOVIĐENJA. a nama ostaju uspomene i Youtube .

ROBERT ANTON KRALJIĆ
načelnik općine Malinska – Dubašnica

Share

Written by:

PRISTUPAČNOST SADRŽAJA AKTIVNA