Uspjesi osnovne škole Malinska – Dubašnica na školskim natjecanjima

Rezultati s natjecanja 2017I ove školske  godine, učenici osnovne škole Malinska – Dubšnica vrijedno su se pripremali za školska natjecanja. Najbolji među njima, po prvi su puta na županijskim natjecanjima predstavljali svoju, sada samostalnu Osnovnu školu Malinska – Dubašnica.

GEOGRAFIJA

GeografijaOve godine, na školskom natjecanju iz geografije sudjelovali su: Nikolina Lamešić (8.a), Ana Miletić (8.a), Lurda Kauzlarić (7.b), Paula Kraljić, (7.a), Mia Šimić (7.a), Antonija Dujmović (7.a), Dominik Mešić (6.a), Karolina Kraljić (6.a), Andro Babić (6.b), Pavla Matković (5.b), Mara Turčić (6.b), Laura Božić (6.a), Mia Lukić (5.a), Lara Vrgoč (5.b), Lorena Brnica (5.a), Jakov Čorak (5.a) i Kristian Kobrehel (5.a)

Na Županijskom natjecanju sudjelovali su: Karolina Kraljić – 3. mjesto, Laura Božić – 5. mjesto i Mia Šimić – 11. mjesto.

Mentorica: Ljiljana Cuculić – Pavlić

INFORMATIKA

InformatikaInformatičari su se natjecali rješavajući zadatke u programskom jeziku MSW Logo, a sudjelovali su: Matija Badurina (6.a), Lea Lulić (8.b), Daniel Duda (8.b), Luka Badurina (8.b), Matija Juroš (5.b), Josip Filipović (5.b), Katarina Lesica (5.b), Karolina Kraljić (6.a), Laura Božić (6.a), Pavla Matković (5.b) i Lara Vrgoč (5.b)

Na Županijskom natjecanju sudjelovali su: Katarina Lesica – 5. mjesto, Karolina Kraljić – 3. mjesto, Luka Badurina – 3. mjesto i Daniel Duda – 5. mjesto. Pozvani su bili i Matija Badurina i Laura Božić, no radi bolesti nisu mogli sudjelovati.

Mentorica: Alenka Žužić, prof.

NJEMAČKI JEZIK

Na ovogodišnjem natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovao je Andrijan Kovačić  iz 8.a sa mentoricom Dunjom Perhat, prof.

Andrijan Kovačić sudjelovao je i na županijskom natjecanju i osvojio 4.mjesto.

 

Engleski jezikENGLESKI JEZIK

Svoje znanje na natjecanju iz engleskog jezika pokazala je učenica Lea Lulić iz 8.b razreda.

Leu je za natjecanje pripremala njezina mentorica Mira Klubučar.

 

MATEMATIKA

MatematikaOve godine na natjecanju iz matematike sudjelovale su učenice četvrtih razreda sa mentoricama Karmen Depikolozvane i Jasenkom Znaor. Sudjelovale se: Zara Burnić (4.a), Nika Maslać (4.a), Leona Karabaić (4.a), Iva Staničić (4.b), Petra Turčić (4.b) i Lucija Linardić (4.b).

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je Lucija Linardić.

FIZIKA

FizikaNatjecatelji:  Lea Lulić (8.b), Ana Turčić (8.b), Ana Miletić (8.a), Laura Žužić (8.a) i Daniel Duda (8.b)

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je Ana Miletić.

Mentor: Luka Savin, prof.
.
.

BIOLOGIJA

BiologijaNatjecatelji iz biologije:  Monika Ivanović (8.a), Lucija Žužić (8.a), Nikolina Lamešić (8.a), Ana Miletić (8.a), Daniel Duda (8.b), Nika Orešković (8.a), Lea Lulić (8.b), Dora Lazar (8.b) i Sara Bajčić (8.b).

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je Ana Miletić i osvojila 7.mjesto.

Mentorica: Renata Pavletić

Hrvatski jezikHRVATSKI JEZIK

Natjecateljice iz hrvatskog jezika:  Mia Šimić (7.a), Paula Kraljić (7.a), Antonija Dujmović (7.a).

Mentorica: Petrica Mrakovčić, prof.

.
.

LidranoLiDraNo

Natjecateljice: Maja Ivković (4. a), Tarja Potnar (4. a) , Lucija Gajzler (4. b) i Laura Božić (6. a)

mentorice: Karmen Depikolozvane, Jasenka Znaor i Petrica Mrakovčić, prof.
.
.
POVIJEST

PovijestNatjecateljice iz povijesti: Mia Šimić (7.a), Rafaela Čargonja (7.b), Antonija Dujmović (7.a), Nikolina Lamešić (8.a) i Ana Miletić (8.a).

mentorice: Ljiljana Cuculić – Pavlić i Željka Mišta

.
.

KemijaKEMIJA

Natjecateljice iz kemije: Lurda Kauzlarić (7.b), Ana Miletić (8. a) i Lea Lulić (8. b).

Mentorica: Martina Milevoj

.
.
.
TEHNIČKA KULTURA

TehničkiNatjecatelji iz tehničke kulture: Ivan Rošić (8. b), Ana Turčić (8. b), Luka Badurina (8. b), Dora Lazar (8. b) i Laura Žužić (8. a).

Na Županijskom natjecanju sudjelovale su Dora Lazar – 3. mjesto i Laura Žužić  – 6. mjesto.

Mentorica: Olivera Veršić,prof.

.

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

VjeronaukNa ovogodišnjoj Vjeronaučnoj olimpijadi na kojoj su sudjelovale ekipe škola iz cijele krčke biskupije, našu školu predstavljali su: Daniel Duda (8.b), Mia Šimić (7.a), Lurda Kauzlarić (7.b) i Paula Kraljić (7.a).

mentorica: Elizabeta Crvić, dipl. teolog

.

.

Ča je čaNATJECANJE U POZNAVANJU KULTURNO – POVIJESNE BAŠTINE “ČA JE ČA”

Natjecateljice: Mia Šimić (7.a), Paula Kraljić (7.a), Rafaela Čargonja (7.b) i Lurda Kauzlarić (7.b).

mentorica: Ljiljana Cuculić – Pavlić

.

NATJECANJE MLADIH HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA

Crveni križUčenici naše škole Malinska – Dubašnica sudjelovali su na natjecanju podmlatka s čak dvije ekipe; Dubašnica 1 i Dubašnica 2 pod vodstvom mentorice i učiteljice Vilme Depikolozvane.

U prvoj ekipi sudjelovali su: Sara Bajčić (8.b), Dora Lazar (8.b), Mia Šimić (7.a), Paula Kraljić (7.a) i Luka Bajčić (5.a). U drugoj ekipi sudjelovali su: Karolina Kraljić (6.a), Laura Božić (6.a), Barbara Dorčić (7.b), Rafaela Čargonja (7.b) i Matija Badurina (6.a). U ulozi manekena za provedbu natjecanja nastupali su:  Ana Turčić, Ivan Rošić, Anđelo Dadić i Marijeta Burazer.  Natjecanju podmlatka pridružile su se još dvije ekipe područnih  škola Baška i Vrh, te dvije ekipe mladeži – učenici srednje škole Krk.

Čestitke svim našim natjecateljima i njihovim mentorima na odličnim rezultatima!


Bonifačić Ivana, pedagog


 

Izvor: Osnovna škola Malinska – Dubašnica

Povezane teme